Безсмертний про мирний план ОБСЄ, ZiK, 1 лютого 2019 р.

Роман Безсмертний: "Пішов шостий рік війни на Донбасі. ОБСЄ свою позицію по Донбасу має, Росія має. Натомість Україна досі не запропонувала свої пропозиції". Про це Роман Безсмертний заявив на телеканалі ZiK у ток-шоу "Народ проти" 1 лютого 2019 року.

"Цього тижня прозвучали дві важливі заяви, які стосуються долі окупованого Донбасу. Мирний план озвучив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік. Час, обраний для цієї заяви, був зовсім невипадковим. У добре поінформованій ОБСЄ знали, що днями в Україні прозвучить пропозиція Москви. Зрештою, так і сталося: на з’їзді однієї з політичних сил ми почули про автономію для Донбасу... Найбільша проблема зараз навіть не в цих пропозиціях. Вона в тому, що Україна не виробила свого плану!

Претензію треба пред’являти Президенту України. Не дивлячись на розроблені авторські проекти аналітиків, окремих міністрів, народних депутатів, політиків, Україна до цього часу немає цілісного бачення і сформованого документу по врегулюванню ситуації на Донбасі"", - зазначив Безсмертний.