Вакарчук міг би Зеленського помножити на нуль – Безсмертний

Підтримка Святославом Вакарчуком будь-кого із кандидатів у Президенти могла б суттєво змінити хід виборчих перегонів. Про це в інтерв’ю проекту «Вибори вибори» на «Українській правді» заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний. 

«Не бути у списку кандидатів – не означає не впливати на виборчий процес...  Уявімо, що Вакарчук підтримує Гриценка або когось іншого із кандидатів. Цією підтримкою він би помножив Зеленського на нуль», - сказав він. 

При цьому Безсмертний пояснив, що у переговорах з Анатолієм Гриценком про об’єднання відстоював таку позицію: готується меморандум і під ним ставлять підписи Гриценко, Вакарчук, Чумак, Садовий і так далі. 

«Я казав, що якщо фактор Зеленського залишається, то Вакарчук має бути в певному союзі, пулі. Його не можна залишити на обочині! Це конче важливо, тому що вибори - це не тільки бюлетень, який опускається, вибори - це політика, це інформаційний простір, це цінності. І от якби було те, що я сказав...», - зазначив кандидат в Президенти. 

Безсмертний переконаний, що з Вакарчуком треба було працювати до кінця, навіть після його відмови балотуватися. «Мене менше розчарував Вакарчук, бо він не політик. Мене більше розчарували політики, яким я намагався пояснити, що сила такого колективу заслуговує на увагу. Політична угода, в якій було б чітко виписано ціннісні орієнтири цього пулу політиків, могла б підняти Україну на якісно новий рівень», - наголосив він.  
 
Політик не виключає, що результати виборів 31 березня завдадуть сильного удару по інституту президентства. Отже зросте роль Верховної Ради, тому майбутнє України визначатиме якісний склад наступного парламенту. 

Безсмертний планує брати участь у парламентських виборах з політичною силою «РУХ +380».

«Якщо хтось хоче вести діалог зі мною, то давайте дивитися програму, ідеї і так далі. Я неоконсерватор. Хто поділяє ці погляди і ці рецепти лікування – з тим я готовий іти», - сказав він щодо можливого об’єднання.