Роман Безсмертний: У партії головне не лідер, а ідея

"Нема в Україні справжніх партій. Куплені, продані, перереєстровані, переназвані… Або прототипи КПРС, або клуби за інтересами. Вони не здатні виконувати свої справжні функції. Вони створені під лідерів і задля заробітку. Тому й повертаються то в один бік, то в інший, наче флюгери. Натомість метою діяльності справжніх політичних партій має бути захист інтересів певної сфери, сектору, класу. У партії головне не лідер. Не назва. А Ідея", - заявив політик Роман Безсмертний під час ефіру на телеканалі "Еспресо".

"Політична сила, яку створюємо ми, захищатиме передусім інтереси середнього класу, бо саме від нього залежить майбутнє України. Ключовою цінністю для неї буде Людина, яка досягає успіху завдяки своїй праці. Це і є здоровий, сучасний неоконсерватизм.

Крім ідеології, наша партія відрізнятиметься самим принципом свого будівництва. Ніякої ієрархії, коли і досягнення, і вся відповідальність – лише на першій особі. На зміну ієрархії має прийти мережева структура, де людина буде прагнути навчатись політичної діяльності, рости і досягати результату. Переконаний, такий підхід дозволить кардинально поміняти суть української політики, яка сьогодні, на жаль, більше схожа на цирк".

"Вердикт із Сергієм Руденком", 23 січня 2019