Безсмертний пропонує новому президенту перехідний період, інакше – чергова революція

Між новообраним президентом-нефахівцем і діючою системою виконавчої влади неминуче виникне конфлікт. Це може призвести як мінімум до відставки президента, як максимум – до чергової революції. Відтак уже зараз треба працювати над новою моделлю держави, яка унеможливить таку ситуацію. Про це в ефірі каналу «Еспресо» заявив політик, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.

«З політичної кризи ми перейдемо у конституційну. Парламент відновить свої функції, уряд почне відігравати головну роль у виконавчій владі. Це відразу закладе конфлікт між президентом-нефахівцем, недосвідченим, неапаратчиком і нині діючою системою виконавчої влади. Я пропоную в цій ситуації не чекати, поки схрестять між собою шпаги прем’єр і президент. Треба запропонувати перехідний період і сісти почати працювати над новою моделлю держави. Без цього нам уже не обійтися», - наголосив він.

За його словами, в українській політиці наступає зовсім новий період і Україна більше не буде такою, як була до вчорашнього дня. «Через це не треба впадати у відчай. Треба думати, як нам ставити на рейси. Бо вагон звалився, лежить. Нам треба його підняти, а для цього потрібні дуже серйозні зміни», - зазначив Безсмертний.

Як наголосив політик, дуже важливо, щоб відповідні ініціативи виходили від самого новообраного президента. «Той, хто хоче мати політичне майбутнє, повинен піти на цю модель. Вона буде давати можливість домовлятися, знаходити компроміси – і тоді ми маємо шанс. Якщо ж на це не йти – перед нами чітко стоїть нова революція», - вважає він.

При цьому переконаний, що «недосвідчена юнь не зможе воювати в латах рицаря». Тому завдання тих, хто розуміє ситуацію, - зробити так, щоб «ця енергія не пішла в свисток».

Безсмертний наголосив, що він сьогодні готовий пропонувати нову модель української держави усім, хто готовий про це слухати. «Точно знаю, як зробити так, аби прізвище президента не впливало на всю ситуацію у країні», - додав він.