Безсмертний про об’єднання з іншими політиками: тільки з користю для свого політичного лідерства

Майбутній кандидат у Президенти Роман Безсмертний заявив, що готовий вести переговори з політиками про подальше об’єднання, але виключно «з користю для свого політичного лідерства». Про це він сказав в ефірі телеканалу ATR.

«Я до 2017 року не претендував на політичне лідерство. Зараз претендую, і буду працювати над цим. В цьому процесі, якщо доведеться йти на якісь перемовини, буду вести їх з користю для свого політичного лідерства. Гра в піддавки, хороводство , переконання цього політичного мікропланктону - більше цим займатися не буду», - заявив Безсмертний.

За його словами, для себе він більше не розглядає варіантів залишатися на другорядних ролях у політиці. «Я втомився допомагати, носити патрони, знаходити їм аргументи. Тепер хай вони шукають аргументи для себе. А я з людьми попрацюю... Я не розумію, з ким там домовлятися. І головне – про що?», - сказав він.

Нагадаємо, у травні 2018 цього року Роман Безсмертний заявив про те, що балотуватиметься на виборах Президента України наступного року.