Безсмертний подав документи в ЦВК

Політик Роман Безсмертний подав документи на реєстрацію кандидатом в Президенти України до Центральної виборчої комісії. Він іде як самовисуванець.

«Я роблю виклик чотирьом категоріям – злодіям, брехунам, популістам і грошовим мішкам. Впевнений: якщо сьогодні Україна не стане на шлях фахового підбору кадрів на всіх посадах – нас чекатиме катастрофа. Президент – це робота. Маю досвід, знаю, що робити, у мене вистачить волі для прийняття необхідних рішень», - сказав він, спілкуючись із представниками ЗМІ.  

Безсмертний повідомив, що подав до ЦВК свою програму «Маніфест про майбутнє», основною цінністю в якій є ЛЮДИНА. За його словами, держава займається самозабезпеченням, а людина самовиживанням. Тому необхідно «подолати цей розрив і організувати владу на потребу людини». 

«Суспільство вже давно пережило державу, тому періодично і виходить на Майдани. Невже і досі незрозуміло, що ця державна машина застаріла, її треба перезасновувати з нуля. Україна повинна стати сильною, позбутися меншовартості і тоді кожен українець, де б він не жив, буде відчувати себе частиною Великої України», - наголосив він.

26 січня Установчі збори партії «РУХ +380», створення якої ініціював Безсмертний, підтримали намір політика брати участь у президентській кампанії. 

Нагадаємо, що Роман Безсмертний заявив про намір брати участь у президентській кампанії ще 29 травня 2018 року. З того часу він провів у багатьох містах України загальнонаціональну дискусію «Якої ми хочемо України» та презентував ідею Великої України. 

Біографічна довідка. Безсмертний Роман Петрович - український політик, державний діяч, дипломат, один із авторів Конституції України, кандидат політичних наук. 

Народився 15 листопада 1965 року в селі Мотижин Макарівського району на Київщині.

Вперше обраний народним депутатом у 28 років, працював у ІІ, ІІІ, IV та V парламентських скликаннях. З 1997 по 2002-й був постійним представником Президента у Верховній Раді.

У 2005-му став віце-прем'єр-міністром України.

2007-2008 - заступник Глави Секретаріату Президента України. 

З лютого 2010-го по червень 2011-го - Надзвичайний і Повноважний посол України в Білорусі.

У 2015 році - представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України. Вийшов з Мінського переговорного процесу у 2016-му. 

З вересня 2013 року і донині працює доцентом кафедри міжнародних відносин в Київському університеті культури та мистецтв.  

Безпартійний.  

Фото Олесандра Косарєва