Безсмертний не зніматиме свою кандидатуру на виборах Президента

Кандидат в Президенти Роман Безсмертний заявив про те, що не зніматиме свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка. Про це він сказав, відповідаючи на питання глядачів в ефірі програми «Гострі питання» на каналі Обоз TV.

«Я не зійду з дистанції. Буду працювати і брати участь у виборчій кампанії», - сказав Безсмертний. «Я поважаю Анатолія Степановича, ми досить часто контактуємо. Але я не бачу можливості підтримувати ту чи іншу персону», - додав він.

Як пояснив Безсмертний, для нього зараз важливіше об’єднуватися навколо не фізичних осіб, а цінностей. 
Він нагадав, що за своє політичне життя йому неодноразово доводилось працювати над об’єднавчими процесами та угодами про створення блоку партій. 

«Там ішла мова про змістовні речі. Тому якщо трапиться момент виходу на документ, який би показав ціннісний вибір – що ми будемо робити і як ми будемо робити – тоді я його розглядатиму. Для мене неприйнятною є розмова про об’єднання навколо тої чи іншої фігури», - сказав Безсмертний.

Нагадаємо, 7 березня спливає термін, до якого кандидати в Президенти можуть знімати свої кандидатури із виборів Президента України.