Новини

Суддів та держслужбовців треба поставити на «прослушку» - Безсмертний

Всі телефони суддів та чиновників мають бути поставлені на прослуховування, якщо ми хочемо кардинальних змін в Україні. Про це під час ефіру на телеканалі «Наш» заявив кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний. 

Безсмертний підписав Декларацію на захист свободи слова

Кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний підписав Декларацію на захист свободи слова. Захід відбувся в Національній спілці журналістів України, яка стала ініціатором акції напередодні президентських виборів. 

Херсонщина може вибухнути напередодні виборів - Безсмертний

У разі якщо винні у вбивстві Катерини Гандзюк не будуть покарані, ця справа може стати поштовхом для дестабілізації ситуації в регіоні. Про це в ефірі АТR заявив кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.

«Херсон та область всі ці роки готують для плацдарму, який має вибухнути під парламентські чи президентські вибори для продовження реалізації проекту «Новоросія». Це відчувається, коли там починаєш спілкуватися з людьми», - сказав він.

Безсмертний сподівається на дебати, попри звільнення Аласанії

Кандидат у Президенти Роман Безсмертний виступає за реформування суспільного мовлення, державних та комунальних друкованих ЗМІ, а також за фінансову прозорість медіавласності. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Детектор медіа».  

За ситуацію із Супрун відповідальний парламент - Безсмертний

У ситуації із відстороненням від займаної посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун несе відповідальність парламент. Це свідчить про повний інституційний розвал у державі. Перекладати політичну відповідальність на суддю в даній ситуації неприпустимо. Про це в ефірі телеканалу АТР заявив кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.   

Безсмертний запропонував декриміналізувати легкі наркотики

Кандидат у Президенти України, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний у своїй програмі, яку подавав для реєстрації у ЦВК, пропонує декриміналізацію легких наркотиків. Про це написано у розділі «Особисте життя» програми кандидата Безсмертного, повідомляє «Главком».

Закріплення курсу до ЄС та НАТО має бути залізобетонним, щоб його не змінила будь-яка влада - Безсмертний

Рішення Верховної Ради про закріплення в Конституції курсу України до ЄС і НАТО правильне. Але потребує подальшого доопрацювання, щоб унеможливити зміну курсу будь-якою владою. Про це заявив кандидат у Президенти України, один із авторів Основного Закону Роман Безсмертний.

Безсмертний: Нові антикорупційні органи не запрацюють

Щоб запрацювали новостворені антикорупційні органи, необхідно внести зміни до Конституції України та ухвалити низку законів. Боротьба з корупцією має починатися із глибоких інституційних змін, щоб знищити грунт для корупції, а не долати її наслідки. Про це в інтерв’ю «Gazeta.ua» заявив кандидат у Президенти України, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.

«РУХ +380» братиме участь у парламентських виборах

Нова партія «РУХ +380» має намір взяти участь у парламентській кампанії 2019 року. Про це в інтерв’ю «Gazeta.ua» заявив голова партії, кандидат у Президенти України Роман Безсмертний.

«Будемо брати участь у парламентській кампанії-2019. Саме у партії кується команда і просіваються кадри. Я дуже хочу побудувати партію, яка була б дієвою десятки років. Ми маємо повернути в політику фахівців», - сказав він.

Роман Безсмертний отримав посвідчення кандидата в Президенти України

Сьогодні під час засідання Центральної виборчої комісії Роман Безсмертний отримав посвідчення кандидата на пост Президента України. 

Фото Олександра Косарєва