Роман Безсмертний на "5 каналі" з Романом Чайкою, 4 лютого, 2019 року

Перше інтерв’ю Романа Безсмертного в якості кандидата в Президенти:

"Чому пішов в Президенти? Переконаний, що недовіра до українських політиків сягнула межі. Ситуація погана. Бо свідчить. Що політика як державний менеджмент в країні відсутня. Серед кандидатів дуже мало тих, хто справді відповідає завданням, поставленим перед главою держави, має досвід і розуміння, несе цінності. Натомість маємо брехунів і популістів, які малюють виборцям «золоті гори».

Не треба звинувачувати виборця в тому, що він готовий проголосувати за тих, хто не годиться навіть в підмайстри глави держави. «Шпиняти» треба істеблішмент, еліту і політиків. Починаючи з 2014 року - я це стверджую – не політики ведуть народ, а народ веде політиків. І ця брехня в політиці, популізм, завищені обіцянки – це людей дратує. Вони готові дати шанс, але так само готові і забрати його. Шкода тільки витрачений дарма час.

Замість брехати і обіцяти нездійсненне, хтось має сказати людям – це брехня і це брехня, на нас очікує важка праця. Я – готовий. Бо категорично проти шоу замість політики. Політика має екзаменувати людей на предмет їхньої зрілості управляти державою, приймати рішення, адекватно реагувати на ситуацію.

90% кандидатів розказують українцям як і між ким ділитимуть бюджетні гроші. Ліві ідеї зараз в Україні не спрацюють. Бо ділити немає чого. Я пропоную шлях, який покаже, як заробити. Держава має підтримувати людину праці, справи. Це – ідеологія неоконсерватизму, яку я пропоную українцям.

Люди! Перед тим як зробити вибір, придивіться до кандидатів, вивчіть їхні програми, дізнайтесь, хто яку позицію займає, які має цінності, що вже зробив і з чим іде на вибори. Або ми оберемо тих, хто здатен управляти державою, або ми будемо ще не один раз биті".