Безсмертний закликав зламати матрицю за два дні до виборів

Кандидат у Президенти України Роман Безсмертний закликав українців зламати матрицю і не грати за нав’язаним сценарієм «прохідний – непрохідний». Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на Youtube.

«У нас є ще цілих два дні, щоб прийти до тями. Зламайте матрицю. Не грайте за нав’язаним сценарієм «прохідний - непрохідний». Обирайте з тридцяти дев’яти, а не з трьох. У першому турі точно є за кого голосувати. Хочете побороти олігархів – зламайте їхній сценарій на цих виборах», - сказав Безсмертний.

Політик також розповів, що за час цієї кампанії його ідеї називали складними, а також переконували, що людям потрібне шоу, кураж і дешевий популізм. За його словами, сьогодні наша держава, як ніколи, потребує фахівців і державників. 

«Я пройшов цю кампанію від початку і до завершення. Я не брехав. Не лив бруд на опонентів. Не був технічним кандидатом. Не влаштовував шоу і не смітив грошима», - зазначив кандидат у Президенти. 

На його думку, нинішня українська політика – це яскрава вистава. «Але після шоу глядач завжди хоче їсти. Тому розум має перемогти. Обирайте цінності! 31 березня зробіть розумний вибір!», - наголосив Безсмертний.