Новини

Безсмертний пропонує новому президенту перехідний період, інакше – чергова революція

Між новообраним президентом-нефахівцем і діючою системою виконавчої влади неминуче виникне конфлікт. Це може призвести як мінімум до відставки президента, як максимум – до чергової революції. Відтак уже зараз треба працювати над новою моделлю держави, яка унеможливить таку ситуацію. Про це в ефірі каналу «Еспресо» заявив політик, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.

Безсмертний проголосував на виборах Президента України

Кандидат у Президенти Роман Безсмертний проголосував на виборчій дільниці у місті Києві. Він прийшов разом з дружиною Тетяною та дітьми.

«Важливо, щоб кожен із нас сьогодні голосував розумом, робив розумний вибір, бо перед Україною дуже складний іспит. Поруч з буденними проблемами є війна. Якщо вдасться вирішити це важке питання, українці будуть щасливими. Насправді люди голосують за завтрашній день. Україна була, є і буде. А от якою вона буде, залежить сьогодні від нас з вами», - сказав він журналістам.
 

Фото Олександра Косарєва

Безсмертний закликав зламати матрицю за два дні до виборів

Кандидат у Президенти України Роман Безсмертний закликав українців зламати матрицю і не грати за нав’язаним сценарієм «прохідний – непрохідний». Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на Youtube.

«У нас є ще цілих два дні, щоб прийти до тями. Зламайте матрицю. Не грайте за нав’язаним сценарієм «прохідний - непрохідний». Обирайте з тридцяти дев’яти, а не з трьох. У першому турі точно є за кого голосувати. Хочете побороти олігархів – зламайте їхній сценарій на цих виборах», - сказав Безсмертний.

Україна має терміново реагувати на погроми в Криму - Безсмертний

Україна має негайно звернутися до Ради безпеки ООН, ОБСЄ та поінформувати світову спільноту про масові обшуки та затримання кримських татар співробітниками ФСБ Росії. Про це заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний, коментуючи сьогоднішні події в Криму.

«Зараз фактично відбувається розправа над кримськими татарами в Криму. Україна негайно повинна звернутися до Ради безпеки ООН, до ОБСЄ. Цим подіям треба надати розголосу! Негайно потрібні заяви Президента, Уряду, Парламенту! Ми не маємо права не реагувати на такі речі», - сказав він.

Вакарчук міг би Зеленського помножити на нуль – Безсмертний

Підтримка Святославом Вакарчуком будь-кого із кандидатів у Президенти могла б суттєво змінити хід виборчих перегонів. Про це в інтерв’ю проекту «Вибори вибори» на «Українській правді» заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний. 

«Не бути у списку кандидатів – не означає не впливати на виборчий процес...  Уявімо, що Вакарчук підтримує Гриценка або когось іншого із кандидатів. Цією підтримкою він би помножив Зеленського на нуль», - сказав він. 

Порошенку слід остерігатися зради силовиків - Безсмертний

Політичне протистояння МВС та СБУ під час президентських виборів може закінчитися здачею силовиками Президента Петра Порошенка. Про це заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний на YouTube-каналі «Хвиля»

Зеленський нанесе серйозний удар по інституту президентства - Безсмертний

Ці вибори нанесуть колосальний удар по інституту президенства завдяки таким, як Володимир Зеленський. Про це заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний на YouTube-каналі «Хвиля»

«Власне ці вибори нанесуть серйозний удар по статусу інституту президенства. Саме завдяки таким особам як Зеленський… В такому разі долю України буде визначати наступний парламент, а не Президент», - сказав він. 

Безсмертний: Кремль задумав знищити цілу націю – кримських татар

Україна поверне Крим, і він стане Кримськотатарською автономією. Ні про який обмін цієї території на іншу не може бути й мови, бо такі речі неприпустимі. Про це під час теледебатів на телеканалі «Еспресо» заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний. 

Безсмертний до Зеленського: Заберіть документи з ЦВК, бо це сором і приниження нації

Кандидату в Президенти України Володимиру Зеленському краще знятися з виборчих перегонів, бо такий учасник виборів – це приниження для нації. Про це заявив кандидат у Президенти Роман Безсмертний під час теледебатів на телеканалі ATR, відповідаючи на питання ведучого Романа Скрипіна про те, яке б питання Безсмертний задав Зеленському під час дебатів.

Безсмертний закликає кандидатів підписати документ про визнання результатів виборів

Кандидат у Президенти Роман Безсмертний закликав всіх учасників президентських перегонів підписати до 31 березня документ про визнання результатів голосування. Про це він заявив під час теледебатів на «Суспільному». 

«Я хочу попросити всіх, особливо лідерів перегонів. Давайте підпишемо документ, домовимося про те, що вибір українського народу ми всі маємо визнати. Я учасник двох Майданів, я знаю, чим закінчиться третій Майдан в Україні. Тому вибір треба визнати. Прошу вас всіх це зробити», - сказав він.