Інтерв'ю

Роман Безсмертний: «Після моєї заяви про намір іти у президенти отримую щодня прайси. Продається все…»

«Детектор медіа» до президентських виборів робить серію інтерв’ю з кандидатами у президенти, яким ми ставимо подібні запитання. Услід за Андрієм Садовим та Анатолієм Гриценком на наші питання письмово відповів Роман Безсмертний.

Кандидат у президенти Роман Безсмертний каже, що хоче повернути в політику фаховість. У січні 2019 року він створив нову партію «Рух+380», яку й очолив. 

Роман Безсмертний: Не погоджуюся, щоб четверо чоловіків із-за кордону керували Українською державою

Україна може подолати економічну кризу, звільнити окуповані території, побудувати систему державної влади. Для цього треба час і політична воля. Чому нам поки що не вдалося і як цього досягнути, в інтерв'ю Gazeta.ua розповідає кандидат у президенти, голова партії "РУХ +380" Роман Безсмертний.

Роман Безсмертный: «Забудьте о том, чтобы отрезать Крым и Донбасс. Это украинская земля!»

"Пусть они общаются с украинцами исключительно с телеэкранов и билбордов, а я буду ездить в каждый регион и разговаривать лично". Эти слова принадлежат политику Роману Безсмертному. В мае этого года он неожиданно для многих заявил о намерении идти в президенты. Неожиданно, потому что за свою довольно долгую карьеру опытный политик Безсмертный скорее находился на вторых ролях, организовывая работу государства изнутри. За последние месяцы будущий кандидат в президенты уже объездил 20 городов Украины.

Роман Безсмертний: «Дістала безпорадність. Якщо берешся за справу - роби!»

За 40 км від Києва житомирської траси розташоване село Мотижин. У центрі збереглися руїни давнього городища, яке називають Високим Валом. Його оточувала вода, а річкою Буча ходили кораблі-струги. Родом із Мотижина - політик і дипломат 52-річний Роман Безсмертний.

Gazeta.ua побувала у родинному обійсті кандидата у президенти.

“Ми єдине ціле – і в цьому наша перевага!”

Вони все роблять разом – це і є головний секрет успіху подружжя Романа Безсмертного і Тетяни Мокріді. Він – знаний в Україні політик, державний діяч, дипломат, вона – відома журналіст. Гармонійна і щаслива сім’я. Красива та інтелігентна пара.

Треба бачити їхні очі, як вони дивляться одне на одного, бо по-справжньому люблять одне одного! Про такі подружжя кажуть “поціловані Богом”. Дивишся на них і щиро захоплюєшся, адже вони сто відсотків єдине ціле. Вони – справжня команда, міцна і сильна. Вони так гармонійно доповнюють одне одного!

Роман Безсмертний повертається у велику політику з ідеєю «Великої України»

До виборів президента ще 5 місяців, а вже майже 30 кандидатів виявили бажання позмагатися за головне крісло країни. Серед них і Роман Безсмертний, дипломат і політик з багаторічним стажем, який має амбітний план для подолання викликів, пов’язаних з російською агресією та непростою економічною ситуацією. Минулого тижня Безсмертний відвідав Львівщину із презентацією своєї ідеї «Велика Україна». Чи справді Велика Україна можлива лише за умови «перезаснування» держави, як це пропонує політик? Чи має перспективи національно-демократичний рух нового покоління?

Роман Безсмертний: Росія заводить контрабанду через Білорусь, фінансуючи свої політпроекти в Україні

Роман Безсмертний, політик, дипломат в ефірі програми телеканалу Еспресо "Студія Захід з Антоном Борковським" про ешелони зі стратегічним титаном, що йдуть до Росії, про російську контрабанду через білоруський кордон і про те, хто скористається із бензинового подорожчання

19/10/2018

Роман Безсмертний: «Нинішня точка найвищої напруги – це Азов»

Народний депутат чотирьох скликань, екс-віце-прем’єр-міністр України, польовий командир Майдану 2004 року, Надзвичайний і Повноважний посол України в Білорусі, перемовник у Мінському процесі – Роман Безсмертний, розповідаючи про принципову різницю між нами й агресивними сусідом,  схематично відтворював усі процеси олівцем на аркуші.

Бывший посол Украины в Беларуси Роман Безсмертный: Я не разделяю Кремль и белорусскую власть

Романа Безсмертного многие белорусы запомнили как посла Украины в Беларуси, который довольно жестко и открыто критиковал действующую белорусскую власть и лично Александра Лукашенко. Многие говорили, что именно из-за этого в кресле посла Безсмертный продержался недолго. После отзыва из Минска Безсмертный отошел от политики, а в начале этого года заявил, что будет баллотироваться в президенты Украины.

Роман Безсмертний: «Не бачу, хто може скласти мені конкуренцію з точки зору розуміння ситуації і формування відповідей»

Роман Безсмертний – один зі старожилів української політики. Народний депутат  чотирьох скликань, з 1997 по 2002 рік – представник президента у парламенті, далі керував виборчим штабом «Нашої України» і кандидата в президенти Віктора Ющенка. Був віце-прем’єром, заступником глави Секретаріату президента, у 2010-11 роках – посол у Білорусі.