Актуально

Досить обирати між меншим і більшим злом - Безсмертний

Революції незалежної України змінили наш народ. Ми всі усвідомили ціну демократії і свободи. Зробили вибір на користь Європи. Зрозуміли, що можемо опиратися лише на власні сили та ресурси.

У нас є поступ в окремих сферах. Ми зуміли на певний час захисти Україну та частково відновити армію. Ми рухаємося у Європу. 

Суддів та держслужбовців треба поставити на «прослушку» - Безсмертний

Всі телефони суддів та чиновників мають бути поставлені на прослуховування, якщо ми хочемо кардинальних змін в Україні. Про це під час ефіру на телеканалі «Наш» заявив кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний. 

Безсмертний підписав Декларацію на захист свободи слова

Кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний підписав Декларацію на захист свободи слова. Захід відбувся в Національній спілці журналістів України, яка стала ініціатором акції напередодні президентських виборів. 

Херсонщина може вибухнути напередодні виборів - Безсмертний

У разі якщо винні у вбивстві Катерини Гандзюк не будуть покарані, ця справа може стати поштовхом для дестабілізації ситуації в регіоні. Про це в ефірі АТR заявив кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.

«Херсон та область всі ці роки готують для плацдарму, який має вибухнути під парламентські чи президентські вибори для продовження реалізації проекту «Новоросія». Це відчувається, коли там починаєш спілкуватися з людьми», - сказав він.

Безсмертний сподівається на дебати, попри звільнення Аласанії

Кандидат у Президенти Роман Безсмертний виступає за реформування суспільного мовлення, державних та комунальних друкованих ЗМІ, а також за фінансову прозорість медіавласності. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Детектор медіа».  

Роман Безсмертний: «Після моєї заяви про намір іти у президенти отримую щодня прайси. Продається все…»

«Детектор медіа» до президентських виборів робить серію інтерв’ю з кандидатами у президенти, яким ми ставимо подібні запитання. Услід за Андрієм Садовим та Анатолієм Гриценком на наші питання письмово відповів Роман Безсмертний.

Кандидат у президенти Роман Безсмертний каже, що хоче повернути в політику фаховість. У січні 2019 року він створив нову партію «Рух+380», яку й очолив. 

За ситуацію із Супрун відповідальний парламент - Безсмертний

У ситуації із відстороненням від займаної посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун несе відповідальність парламент. Це свідчить про повний інституційний розвал у державі. Перекладати політичну відповідальність на суддю в даній ситуації неприпустимо. Про це в ефірі телеканалу АТР заявив кандидат у Президенти, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний.   

Чому я за декриміналізацію легких наркотиків

Ні, не курю і не вживаю. Ніколи навіть не пробував. Пишу про це наперед, випереджаючи «смішки» і різні коментарі. У цьому блозі – про серйозне.

Зізнаюся: коли готував програму кандидата в президенти і озвучив тезу про декриміналізацію легких наркотиків – у людей з команди сильно округлились очі. Коли ж почули аргументи, а далі самі почали вивчати тему – погодилися, що в Україні дійсно треба це робити. 

Безсмертний запропонував декриміналізувати легкі наркотики

Кандидат у Президенти України, голова партії «РУХ +380» Роман Безсмертний у своїй програмі, яку подавав для реєстрації у ЦВК, пропонує декриміналізацію легких наркотиків. Про це написано у розділі «Особисте життя» програми кандидата Безсмертного, повідомляє «Главком».

Закріплення курсу до ЄС та НАТО має бути залізобетонним, щоб його не змінила будь-яка влада - Безсмертний

Рішення Верховної Ради про закріплення в Конституції курсу України до ЄС і НАТО правильне. Але потребує подальшого доопрацювання, щоб унеможливити зміну курсу будь-якою владою. Про це заявив кандидат у Президенти України, один із авторів Основного Закону Роман Безсмертний.