Блог

Досить обирати між меншим і більшим злом - Безсмертний

Революції незалежної України змінили наш народ. Ми всі усвідомили ціну демократії і свободи. Зробили вибір на користь Європи. Зрозуміли, що можемо опиратися лише на власні сили та ресурси.

У нас є поступ в окремих сферах. Ми зуміли на певний час захисти Україну та частково відновити армію. Ми рухаємося у Європу. 

Чому я за декриміналізацію легких наркотиків

Ні, не курю і не вживаю. Ніколи навіть не пробував. Пишу про це наперед, випереджаючи «смішки» і різні коментарі. У цьому блозі – про серйозне.

Зізнаюся: коли готував програму кандидата в президенти і озвучив тезу про декриміналізацію легких наркотиків – у людей з команди сильно округлились очі. Коли ж почули аргументи, а далі самі почали вивчати тему – погодилися, що в Україні дійсно треба це робити. 

Чому ми створюємо «РУХ +380»

Українська політика давно перетворилася із мистецтва управління державою на шоу. Нам вбили в голову, що порядній знаючій людині там не місце. Такі правила гри встановили ті, хто потрапляє у владу, аби красти та брехати.

Ми кидаємо виклик існуючій політичній системі. Нова партія «РУХ +380» буде базуватися на ціннісних орієнтирах. Наше завдання навчати, виховувати фахівців, і лише потім делегувати у владу кваліфікованих політиків. Нова політична сила повинна нести відповідальність за свої кадри на всіх посадах. Тільки за таких умов ми збудуємо партію новітнього зразка, а не КПРС.

Блог Романа Безсмертного про створення партії

Чому я вважаю, що потрібна партія нового зразка. Щоб створити велику Україну, нам необхідно позбутися імітацій у політиці. Перший крок для цього – побудова справжніх політичних партій.

Вороги об’єднуються швидко. Уроки до Дня Злуки

Важко описати словами ті відчуття, коли стоїш у всеукраїнському ланцюгу єдності. Це більше мова душі і навіть тіла. У таких акціях захоплює духовна близькість з усіма людьми, з якими стоїш поруч, тримаючись за руки. Починаючи з 1991 року брав участь у безлічі акцій з нагоди Дня Злуки. І як звичайний учасник, і як організатор. Кожного разу по-новому відчуваєш необхідність цих ланцюгів єднання. У них підтверджує своє становлення політична нація.

16/01/2019

Роман Безсмертний: Сьогодні мені хочеться крикнути до всього світу

Сьогодні мені хочеться крикнути до всього світу. Рятуйте українських моряків, бо завтра черга прийде до вас! Меркель, Макрон, Трамп, усі - рятуйте моряків, бо завтра доведеться захищати своїх громадян. Але тоді вже може бути пізно. 
З гордістю прочитав слова, які українські військовополонені виголошували на судилищах у Росії. 

04/01/2019

Рік чергового шансу

Війна в Україні – це випробовування для держави і лихо для людей, якому уже п’ять років. Але чим більше замислююсь над цією темою, тим більше розумію: війна – це й шанс для України. Мене часто просять дати прогноз на 2019 рік. Вважаю, що більш доречно говорити не стільки про прогнози, скільки про виклики прийдешнього року. Війна, звісно, буде визначальною у всіх сферах. Вона досі залишається нашим найбільшим викликом. Втім якщо нарешті, хоча б на п’ятому році, по-іншому глянути на ситуацію – саме війна може визначити рух і українського суспільства, і держави вперед.

Цінності в епоху постправди. Підсумки 2018-го

Підбивати підсумки року, а тим більше намагатися вивести з них прогнози на майбутнє – справа не дуже вдячна. Світ є надто складним явищем, сповненим різноспрямованих вольових інтенцій, амбіцій і випадковостей.

Українська дипломатія: коли чути, як пролітає муха

Найгірше у роботі дипломата – це мертва тиша у посольстві, коли чути, як пролітає муха. Дипломатичні представництва – це ті структури, в яких 24 години на добу має бути рух, робота, комунікація, люди, заходи, ініціативи, креатив. Зайдіть до посольств або консульств України в будь-якій країні. Більшість з них – це фортеці. Закриті установи, які живуть за умовною бетонною стіною і бояться відкритого світу комунікацій. Завтра, 22 грудня, Україна відзначає День працівників дипломатичної служби. Чого хочеться побажати їм в професійне свято?

Або в Україні буде цивілізований обіг землі, або держави не буде взагалі

Минув ще один рік, і наприкінці грудня у Верховній Раді знову згадають про українську землю. Зареєстровано вже 13 законопроектів про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Так триває уже 17 років. Мораторій вводився як тимчасове явище – з умовою прийняття закону про обіг земель та переходу на цивілізований ринок. Що зроблено за останній рік для того, аби це відбулося? Відповідь складається з одного слова – нічого. Замість цивілізованого ринку з кожним роком лише посилюється тіньовий нелегальний обіг земель.